Aplikacje VR

Umieściliśmy wirtualne spacery Google Street View, filmy 360 stopni oraz żywe panoramy w aplikacji VR. Przygotowaliśmy dwie aplikacje prezentujące różne rozwiązania. Odkryj możliwości technologii 360 stopni pobierając aplikacje w sklepie Play. 

Aplikacja Interaktywna VRAplikacja Interaktywna

Aplikacja VRAplikacja VR

Połącz biznes z Google Street View

Każdy będzie miał możliwość odwiedzenia twojej firmy

 Statystycznie rzecz ujmując...

 • 97% wyszukiwań w Polsce odbywa się za pośrednictwem wyszukiwarki Google.
 • 81% konsumentów szukających usług lokalnych, produktów lub firm zaczyna lub kończy na wyszukiwarce Google Maps™
 • 62% klientów poświęca więcej uwagi wynikom wyszukiwania, jeżeli te zawierają profesjonalne zdjęcia.
 • 84% z tych klientów wybierze usługę pod wpływem zdjęć.
 • 68% posiadaczy smartfonów posiada zainstalowaną aplikację Google Maps™. To najczęściej używana aplikacja na świecie.
 • 1,177,000,000 to przybliżona liczba użytkowników korzystających z wyszukiwarki Google.
 • 181,132,000,000 to średnia miesięczna liczba wyszukiwań w wyszukiwarce Google.

Więcej rozwiązań 360 ...

Proponujemy Państwu więcej ciekawych rozwiązań w technologii 360 stopni, które uatrakcyjnią każdą firmową stronę www, kanał YouTube i Facebooka. Oto nasza oferta:

 • Panoramy 360 stopni z lotu ptaka z wykorzystaniem drona
 • Filmy 360 stopni także z wykorzystaniem platformy jezdnej i drona
 • Wirtualne spacery z dedykowaną aplikacją desktopowo-mobilną
 • Żywe panoramy 360 (live pano) z ruchem zapętlonym wraz z wyzwalaniem alternatywnych scenariuszy 
 • Aplikacje interaktywne VR na Androida, iOS i Windowsa
 • Wesele 360 stopni
 • Fotografia produktowa 360 stopni

Specyfikacja:

 • wykonanie w technologii HDR
 • rozdzielczość panoram od 12000x6000 px
 • publikowany na mapach Google, Facebooku i stronach www
 • jednorazowy, niski koszt wykonania 
 • brak opłat abonamentowych
 • bezpłatne utrzymanie na stronach Google
 • własna kopia zapasowa wszystkich zdjęć
 • wyświetlany na wszystkich przeglądarkach, komputerach, tabletach i smartfonach
 • zintergrowany z aplikacjami VR na Androida

Wirtualny Spacer jako Film 360 stopni 

Proponujemy wykonanie wirtualnego spaceru w wersji filmowej w formie kilkuminutowego filmu 360 stopni. Wszystkie panoramy 360 stopni wykonane do wirtualnego spaceru zostaną zaprezentowane w formacie filmowym. Film 360 stopni można udostępnić na firmowym kanale YouTube.

Specyfikacja filmu 360 stopni na YouTube'a:

1. Niski koszt wykonania

2. Podkład muzyczny lub lektor

3. Animowane przejścia

4. Plansze startowe, opisowe i kończące zawierające logo, informacje kontaktowe oraz inne infografiki.

5. Możliwość oglądania na goglach wirtualnej rzeczywistości.

Spacery Google Street View

spacery google

 • Mamy przyjemność zaproponować Państwu zupełnie nowe rozwiązanie na polskim rynku. Są to aplikacje VR na androida,(IOS i windows) wyświetlające zawartość w technologii 360 stopni, czyli wirtualne spacery, żywe panoramy - livepano, filmy 360 stopni, spacery google street view, zdjęcia 360 stopni. Aplikacje VR to ciekawe i zarazem wygodne rozwiązanie dla klientów. W jednej aplikacji VR można osadzić wiele spacerów wykonanych w różnych lokalizacjach, aby poruszanie się pomiędzy nimi było łatwe, szybkie i intuicyjne. Sterowanie w aplikacjach VR odbywa się dotykowo lub za pomocą gogli VR bardzo łatwo i intuicyjnie. Oprawa graficzna wyglądu aplikacji może być dostosowana do potrzeb zamawiającego.

  Aplikacje VR są to pliki z rozszerzeniem *.apk publikowane w Sklepie Play. Zachęcamy do pobierania i instalowania naszych aplikacji. Linki do aplikacji VR w górze ekranu.

  Przedstawiliśmy dwie aplikacje VR. Aplikacja pierwsza to rozwiązanie skupiające kilka różnych usług wykonanych w technologii 360 stopni w jednym widoku. W aplikacji możemy przyglądać następujące produkty: wirtualny spacer, spacer Google Street View, film 360 stopni oraz spacer składający się z żywych panoram 360.  

  Druga aplikacja VR jest interaktywną przeglądarką usług wykonanych w technologii 360 stopni, w tym przypadku są to spacery wirtualne, które wcześniej wykonaliśmy. W aplikacji jest interaktywne menu, którym możemy sterować na dwa sposoby, dotykowo oraz za pomocą gogli VR. Przeglądając zawartość aplikacji za pomocą gogli wirtualnej rzeczywistości można uchwycić efekt 3D dla elementów interaktywnych - hotspotów. 

   

 • Każdy spacer wirtualny składa się z kilku połączonych ze sobą panoram sferycznych. Panorama sferyczna, to z kolei kilka połączonych ze sobą zdjęć, zrobionych przy użyciu odpowiedniego sprzętu. Zdjęcia wchodzace w skład panoramy 360 wykonywane są najczęściej w technice HDR. Proponujemy panoramy w każdej rozdzielczości. Standardem dla spacerów google street view są panoramy w rozdzielczości 72 Mpx czyli 12000 x 6000 px w skrócie 12K.

 • Aby dokonać wyceny wirtualnego spaceru street view, rekomendowany fotograf Google zw. fotograf street view na pewno zapyta o kilka informacji, aby ustalić ilość zdjęć 360 stopni potrzebnych do wykonania sesji zdjęciowej. Jest to korzystne dla obydwu stron, gdyż pozwala uniknąć wszelkich niedomówień. Cena zaproponowana przez Fotografa Google będzie proporcjonalna do wielkości lokalu firmy. Im więcej zdjęć 360 stopni / panoram 360 stopni będzie zawierał wirtualny spacer tym cena od jednego zdjęcia będzie niższa. Zasada "więcej za mniej". Masz oczywiście możliwość negocjowania ceny za usługę. Ceny nie są wygórowane dlatego usługa cieszy się taką popularnością wśród właścicieli firm.

  • na spotkaniach biznesowych prezentując swoją firmę 
  • na stronach internetowych
  • na targach firmowych
  • stosując nośnik CD wykorzystać w różnych innych sytuacjach
  • można przeglądać na urządzeniach mobilnych, tabletach, iphonach, ipad itp.
 • Rekomendowany Fotograf Google Opole uczestniczy w programie Business View Google. Dzięki temu posiada prawo publikacji spacerów wirtualnych na mapach Google. Może nawiązać współpracę z każdą zaiteresowaną firmą w celu sfotografowania wnętrz. Fotograf Google wykonuje zdjęcia w technologii Business View i Street View, które będą publikowane w Mapach Google. Rekomendowanym Fotograf Google wykonuje sesje zdjęciowe ze wsparciem i pod kontrolą Google. W ramach kazdej sesji wykonuje również zwykłe zdjęcia, które mogą zostać opublikowane w wizytówce firmowej GOOGLE+. Rekomendowana przez Google firma Panoramix3D działa na terenie całego kraju. W ramach projektu Business View wkonaliśmy już ponad 30 projektów. 

 • 1. Ile trwa sesja fotograficzna?

  Sesja fotograficzna przeważnie trwa około godziny, ale zależy to od wielkości firmy.

   

  2. Jak długo trwa sesja zdjęciowa do google?

  Sesja zdjęciowa do gogle przeważnie trwa około godziny, ale to zależy to od wielkości firmy a co za tym idzie ilości zdjęć 360 stopni do wykonania.

   

  3. Czy na wykonanie sesji do google street view podpisywana jest jakaś umowa? 

  Tak. Przed sesją zdjęciową na potrzeby google street view rekomendowany fotograf przdłoży do Twojej akceptacji standardową umowę.    Umowa o świadczenie usług fotograficznych   nakreśli zakres prac. W umowie zostanie zawarta klauzula przekazania autorskich praw majątkowych do zdjęć. Aby się zapoznać z treścią umowy możesz poprosić o pusty niewypełniony formularz. 

   

  4. Czy powinienem w jakiś sposób przygotować firmę do sesji fotograficznej?

  Oczywiście tak. Warto zadbać o porządek podczas sesji fotograficznej, atmosferę, ewentualnie jakiś ciekawy wystrój. To Ty decydujesz co chcesz pokazać potencjalnym klientom.

   
  5. Jakie części mojej firmy zostaną sfotografowane?

  Sesje fotograficzne powinny obejmować główne obszary firmy, z którymi mają kontakt klienci. Wraz z fotografem google możesz ustalić obszary firmy, które chcesz pokazać klientom, oraz takie, których nie chcesz fotografować. Celem zdjęć 360stopni jest pokazanie klientom, czego mogą się spodziewać, gdy odwiedzą Twoją firmę w zwykły dzień.

   
  6. Czy sesja zdjęciowa zakłóci pracę mojej firmy?

  Nie zakłóci. Wiemy, że prowadzisz firmę i dlatego zaplanujemy sesję w taki sposób, by była jak najmniej uciążliwa. Fotograf Google dostosuje się do Ciebie przy planowaniu sesji. Sesje nie wymagają specjalnego oświetlenia ani przygotowań, więc nie musisz wstrzymywać działalności. Sesje nie są uciążliwe i nie powinny przeszkadzać w zwykłym funkcjonowaniu firmy, warto poinformować kadrę pracowniczą, że wykonywane będą zdjęcia, i poprosić ich, by w razie możliwości starali się nie wchodzić w kadr i ogólnie współpracować z fotografem.

   
  7. Czy na zdjęciach mogą znajdować się osoby?

  Na zdjęciach 360 stopni mogą być osoby. Lecz trzeba rozważyć, czy korzystniejsze dla spaceru i wizerunku Twojej firmy, będzie by ludzi na zdjęciach jednak nie było. Ponieważ chcemy, by głównym tematem zdjęć były jednak wnętrza Twojej firmy, staramy się, by znajdowało się na nich jak najmniej osób. Jako właściciel firmy odpowiadasz za powiadomienie pracowników i klientów o trwającej sesji fotograficznej. A także powiadomienie i uzyskanie pozwolenia właściciela wynajmowanego lokalu itp.

   

  8. Czy mogę zobaczyć wirtualny spacer street view przed publikacją?

  Tak. Zdjęcia 360 stopni będziesz mógł je zobaczyć przed publikacją. Wersja robocza będzie prezentacją gotową do publikacji. 

   
  9. Czy można umieść wirtuana wycieczka street view i zdjęcia 360 stopni na stronie internetowej mojej firmy i na facebook'u?

  Tak. Zachęcamy do pokazywania wirtualnej wycieczki po firmie swoim klientom. Zaraz po publikacji wirtualnego spaceru fotograf wygeneruje kod HTML okna spaceru. Umieścisz go na swojej stronie www oraz facebook'u

   
  10. Czy mogę powtórzyć sesję fotograficzną żeby zaktualizować wygląd wnętrza firmy?

  Tak. Możesz ponownie umówić się z fotografem na dowolną liczbę powtórnych sesji, ale to fotograf określa koszt takiej sesji. Z reguły powtórna sesję otrzymasz z rabatem -10% od poprzedniej ceny. O powtórną sesję zazwyczaj proszą firmy po wykonanym remoncie, zmianie wystroju wnętrz lub zmianie dekoracji sezonowych. Pamiętaj, że zawsze możesz samodzielnie przesłać aktualne zdjęcia POI w Google+ Lokalnie.

   

  11. Czy Fotograf Google ma jakiś narzucony schemat wykonywania zdjęć ?

  Tak. Fotograf powinien wykonać dwie pierwsze panoramy360 / kroki według następującego schematu:

  • Pierwszy krok zdjęcie 360 na zewnątrz ok. 3m od drzwi wejściowych do budynku
  • Drugi krok zdjęcie 360 wewnątrz budynku ok. 1-2 m od drzwi wejściowych
  • Każdy kolejny krok należy wykonywać co ok. 5m (max) bez przeszkód i załamań pomiędzy.

  Każdy lokal, budynek fotografowany jest w podobnym schemacie.  

   

  12. W których miastach Polski działa fekomendowany fotograf google?


  Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Rzeszów, Gliwice, Zabrze, Olsztyn, Bielsko-Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Zielona Góra, Tychy, Gorzów Wielkopolski, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Płock, Opole, Wałbrzych, Włocławek, Tarnów, Chorzów, Koszalin, Kalisz, Legnica, Grudziądz, Jaworzno, Słupsk, Jastrzębie-Zdrój, Nowy Sącz, Jelenia Góra, Siedlce, Konin, Piotrków Trybunalski, Mysłowice, Inowrocław, Piła, Lubin, Ostrów Wielkopolski, Ostrowiec Świętokrzyski, Gniezno, Suwałki, Stargard Szczeciński, Głogów, Siemianowice Śląskie, Pabianice, Zamość, Chełm, Leszno, Tomaszów Mazowiecki, Przemyśl, Stalowa Wola, Kędzierzyn-Koźle, Łomża, Żory, Tarnowskie Góry, Mielec, Tczew, Ełk, Pruszków, Bełchatów, Świdnica, Będzin, Biała Podlaska, Zgierz, Piekary Śląskie, Racibórz, Legionowo, Ostrołęka, Świętochłowice, Zawiercie, Starachowice, Wejherowo, Wodzisław Śląski, Puławy, Skierniewice, Starogard Gdański, Tarnobrzeg, Rumia, Radomsko, Skarżysko-Kamienna, Krosno, Kołobrzeg, Dębica, Piaseczno, Kutno, Otwock, Nysa, Ciechanów, Zduńska Wola, Sieradz, Świnoujście, Żyrardów, Szczecinek, Mińsk Mazowiecki, Świdnik, Chojnice, Mikołów, Nowa Sól, Bolesławiec, Oświęcim, Malbork, Knurów, Sanok, Jarosław, Kwidzyn, Żary, Chrzanów, Sopot, Wołomin, Oleśnica, Sochaczew, Brzeg, Olkusz, Jasło, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Kraśnik, Lębork, Dzierżoniów, Ostróda, Nowy Targ, Police, Iława, Ząbki, Czeladź, Myszków, Oława, Żywiec, Zgorzelec, Swarzędz, Bielawa, Mława, Luboń, Łuków, Augustów, Grodzisk Mazowiecki, Bochnia, Śrem, Giżycko, Września, Marki, Krotoszyn, Pruszcz Gdański, Łowicz, Brodnica, Nowy Dwór Mazowiecki, Czerwionka-Leszczyny, Gorlice, Turek, Kętrzyn, Kłodzko, Zakopane, Wyszków, Biłgoraj, Żagań, Jarocin, Świecie, Bielsk Podlaski, Wałcz, Pszczyna, Wągrowiec, Białogard, Bartoszyce, Kluczbork, Sandomierz, Skawina, Szczytno, Lubliniec, Kościan, Jawor, Kościerzyna, Reda, Wieluń, Świebodzice, Nowa Ruda, Piastów, Koło, Ostrów Mazowiecka, Goleniów, Środa Wielkopolska, Polkowice, Lubartów, Łaziska Górne, Płońsk, Zambrów, Grajewo, Mrągowo, Świebodzin, Opoczno, Lubań, Rydułtowy, Wieliczka, Prudnik, Gryfino, Działdowo, Hajnówka, Kobyłka, Aleksandrów Łódzki, Andrychów, Rawicz, Chełmno, Gostyń, Orzesze, Józefów, Trzebinia, Ozorków, Końskie, Kamienna Góra, Tomaszów Lubelski, Łęczna, Bieruń, Pisz, Sulejówek, Krasnystaw, Chodzież, Wadowice, Pułtusk, Pionki, Nakło nad Notecią, Kęty, Gostynin, Szamotuły, Sokołów Podlaski, Sokółka, Pyskowice, Złotów, Międzyrzecz, Sierpc, Hrubieszów, Oborniki, Strzelce Opolskie, Myślenice, Bogatynia, Kostrzyn nad Odrą, Kozienice

   

  Kwestie prawne i zachowanie prywatności

   

  1. Jakie środki są podejmowane, by zapewnić prywatność i zgodność z prawem?

  Sesje nie obejmą żadnych obszarów firmy, których nie chcesz pokazywać. Ponadto fotograf zawsze uprzedza klientów i pracowników przed zrobieniem zdjęcia, by uszanować ich prywatność. Wszystkie zdjęcia panoramiczne zostaną przetworzone z wykorzystaniem naszej najnowszej technologii do zamazywania twarzy osób na zdjęciach. W każdej chwili możesz poprosić o zamazanie dodatkowych twarzy, cen lub usunięcie całych zdjęć, używając linku „Zgłoś problem”, który znajduje się na dole zdjęcia panoramicznego lub na Twojej stronie Google+ Lokalnie.

   
  2. Czy Google będzie używać zdjęć gdzie indziej niż na stronach Google+ Lokalnie?

  Google może używać tych zdjęć w innych usługach i aplikacjach w nowy sposób, dzięki któremu informacje o Twojej firmie będą bardziej przydatne i dostępne dla użytkowników. Na przykład, dzięki dalszej integracji z Mapami Google klienci mogą łatwo znaleźć te zdjęcia w Street View na 360-stopniowych panoramach dróg w pobliżu.

   
  3. Czy mogę zamazać zdjęcia lub usunąć wszystkie panoramy z wizytówki mojej firmy?

  Tak. Jeśli dostrzeżesz poważny problem, możesz nas poprosić o zamazanie dowolnego obszaru na każdym zdjęciu panoramicznym. Możesz nas też poprosić o usunięcie wszystkich panoram. Obecnie nie możemy usuwać pojedynczych panoram. Aby poprosić o zamazanie lub usunięcie, kliknij link „Zgłoś problem” na danym zdjęciu i podaj wymagane informacje. Pamiętaj, że zamazywanie/usuwanie może potrwać kilka dni.

   
  4. Czy moje zdjęcia mogą zostać usunięte z innych przyczyn?

  Tak. Zdjęcia mogą zostać usunięte, jeśli nie będą zgodne z zasadami Google dotyczącymi zdjęć. Choć zdjęcia firmowe przed przesłaniem są poddawane kontroli jakości, niektóre z nich mogą zostać zgłoszone jako nieodpowiednie przez inne osoby, a następnie usunięte.

   
  5. Czy mogę poprosić o usunięcie zdjęcia, jeśli nie jestem właścicielem firmy?

  Tak. Podobnie jak w przypadku zdjęć Street View, nasze narzędzie „Zgłoś problem” umożliwia użytkownikom przesłanie prośby o zamazanie 360-stopniowych panoram, na których się znajdują. Użytkownicy mogą też poprosić o usunięcie zdjęć przedstawiających nieodpowiednie treści, a właściciele firm mogą nas poprosić o usunięcie zdjęć w formacie 360 stopni wykonanych przez fotografów. Służą do tego linki „Zgłoś problem” i „Zgłoś nieodpowiednie zdjęcie”.

  Nie znalazłeś odpowiedzi - zadaj pytanie za pomocą formularza
 • Wirtualny spacer lub wirtualna wycieczka (z ang. virtual tours) to interaktywna prezentacja wnętrz lokalu firmy, pozwalająca na obserwowanie najbliższego otoczenia we wszystkich możliwych kierunkach z perspektywy pierwszej osoby oraz przemieszczanie się pomiędzy punktami obserwacyjnymi. Spacery wirtualne to uniwersalne, innowacyjne i bardzo skuteczne rozwiązanie wspomagające działania marketingowe firm praktycznie z każdej branży. Wirtualne wycieczki składają się z kilku połączonych ze sobą panoram sferycznych. Oglądając spacery wirtualne po Państwa firmie, zwiedzajacy będzie miał wrażenie jakby był w środku. Być może zachwyci go to co zobaczy i pojawi się osobiście... Wycieczki wirtualne dodatkowo wzbogacą treści Państwa stron internetowych, a także będa wspaniałym dopełnieniem oferty firmy. 

 • Chcesz wycenić wirtualny spacer po twojej firmie?...Napisz do nas na jeden z adresów dostępnych w stopce strony.

  Wyceny wykonania wirtualnego spaceru dokonamy natychmiast. Wirtualny spacer cena będzie Państwu znana jeszcze tego samego dnia. Przedstawimy optymalne rozwiązania i kilka wariantów cenowych.

  Każdy wirtuany spacer wyceniany jest indywidualnie dlatego, że każda firma różni się powierzchnią i ułożeniem pomieszczeń. Innymi słowy cena za wirtualny spacer jest adekwatna wielkości firmy, a tym samym do ilości wykonanych zdjęć.

  Jeżeli dojdzie do naszej współpracy rekomendowany fotograf google zajmie się wszystkim. Od założenia wizytówki do końcowej publikacji na mapach google. W międzyczasie do wglądu otrzymasz wersję roboczą spaceru. A na koniec zobaczysz efekt naszej pracy, czyli google maps wirtualny spacer

  Napisz do nas. Podaj ilość pomieszczeń w budynku firmy, adres i lokalizacje na mapach google. W zamian wycenimy wirtualny spacer cennik przesyłając na podany adres email. Wycena wirtualnego spaceru będzie zawierała całościowy koszt wykonania oraz cenę jednej panaoramy 360 stopni.  

 • Wirtualne spacery Google Street View, to bardzo dobre, a nawet najlepsze narzędzie do prezentacji firmy w internecie. Spacer Google Street View wykonuje rekomendowany fotograf Google, zwany potocznie fotograf Google Maps lub fotograf google street view. Google Street View składa się z panoram sferycznych. Największą rozdzielczością panoram, którą Google dopuszcza w mapach Google jest 12000 x 6000 px, czyli 72 Mpx. Spacer wirtualny Google to obecnie najpopularniejsza forma spośród reszty tego typu podobnych prezentacji. Virtual tours firmowane przez google cieszą się dużą popularnością wsród społeczności.

  Po pierwsze dlatego że utrzymanie spaceru jest darmowe. Google hostuje wszystkie wirtualne spacery, a firmy płacą jednorazową kwotę za wykonanie. To bardzo wygodne gdyż nie trzeba kupować drogiego hostingu w firmie zewnętrznej aby utrzymać spacer na mapach. Fotograf google street view zajmuje się wykonaniem zdjęcia 360 stopni i przesłaniem zdjęć na serwery google

  Po drugie dlatego że spacer google można łatwo umieszczać na stronach www i udostępniać.

  Po trzecie, wirtualne wycieczki street view można oglądać na goglach wirtualnej rzeczywistości - virtual reality.

  Po czwarte, google street view jest kompatybilny z urządzeniami mobilnymi i połączony z nawigacją google.

  Po piąte spacer google nie jest drogi. Spacer street view jako narzędzie marketingowe i forma reklamy jest stosunkowo tani. Wpisując w wyszukiwarkę spacer google street view cena dowiemy się że koszt wykonania jednej panoramy oscyluje od 50 PLN do 100 PLN brutto. Przy dużych spacerach cena jednej panoramy 360 stopni jeszcze spada. Do wykonania spaceru google najlepiej zatrudnić fachowca, czyli fotografa street view, który jest już dłużej w programie Google Street View Rekomendowani. Mamy gwarancję że zdjęcia będą przede wszystkim ładne, a cały spacer street view będzie właściwie zmontowany. Poprawki i problemy zajmują mnóstwo cennego czasu.

 • Zaprezentuj Swoją firmę od środka za pomcą wirtualnego spaceru w formacie 360 stopni. Projekt Street View Google to doskonałe uniwersalne rozwiązanie dla restauracji, siłowni, salonu, sklepu i innych branż. Pokaż wnętrza, które zwrócą uwagę klientów. Dzięki wirtualnym spacerom Street View Google klienci będą mogli poznać Twoją firmę, przyjrzeć się jej bliżej poznając wnętrze, zupełnie tak, jakby byli w środku. Wirtualny spacer Google Street View Twojej firmy będzie widoczny w ulepszonych wynikach wyszukiwania Google, Mapach Google, na stronie Google+. Wirtualną wycieczkę można również udostępnić na stronach społecznościowych i na własnych stronach firmowych.

  W Polsce jest już dostępny spacer wirtualny po ulicach miast, zwany Google Street View. Firma Google w swoich planach poszła jeszcze dalej. Powstał projekt Business View, który umożliwia pokazanie również wnętrz firm w formie wirtualnego spaceru. Aby zostały dochowane najwyższe standardy wykonania wirtualnych spacerów, zdjęcia wykonują przeszkoleni fotografowie. 

 • Wirtualne wycieczki street view zyskują coraz większą popularność w Polsce i na świecie. Dla przypomnienia wirtualne wycieczki street view to spacery wirtualne street view, które wykonuje tylko i wyłącznie rekomendowany fotograf google street view. Usługę Google Street View wykorzystuje się do prezentowania wnętrz firm. 

Skontaktuj się z Rekomendowanym Fotografem Google

Kontakt

Panoramix3D - Spacery Wirtualne

www.panoramix3d.pl

tel. +48 503 521 360

e-mail: streetviewpol@gmail.com

e-mail: panoramix3d@wp.pl
e-mail: wirtualny360@gmail.com