Aplikacje VR

Mamy przyjemność zaproponować Państwu zupełnie nowe rozwiązanie na polskim rynku. Są to aplikacje VR na androida,(IOS i windows) wyświetlające zawartość w technologii 360 stopni, czyli wirtualne spacery, żywe panoramy - livepano, filmy 360 stopni, spacery google street view, zdjęcia 360 stopni. Aplikacje VR to ciekawe i zarazem wygodne rozwiązanie dla klientów. W jednej aplikacji VR można osadzić wiele spacerów wykonanych w różnych lokalizacjach, aby poruszanie się pomiędzy nimi było łatwe, szybkie i intuicyjne. Sterowanie w aplikacjach VR odbywa się dotykowo lub za pomocą gogli VR bardzo łatwo i intuicyjnie. Oprawa graficzna wyglądu aplikacji może być dostosowana do potrzeb zamawiającego.

Aplikacje VR są to pliki z rozszerzeniem *.apk publikowane w Sklepie Play. Zachęcamy do pobierania i instalowania naszych aplikacji. Linki do aplikacji VR w górze ekranu.

Przedstawiliśmy dwie aplikacje VR. Aplikacja pierwsza to rozwiązanie skupiające kilka różnych usług wykonanych w technologii 360 stopni w jednym widoku. W aplikacji możemy przyglądać następujące produkty: wirtualny spacer, spacer Google Street View, film 360 stopni oraz spacer składający się z żywych panoram 360.  

Druga aplikacja VR jest interaktywną przeglądarką usług wykonanych w technologii 360 stopni, w tym przypadku są to spacery wirtualne, które wcześniej wykonaliśmy. W aplikacji jest interaktywne menu, którym możemy sterować na dwa sposoby, dotykowo oraz za pomocą gogli VR. Przeglądając zawartość aplikacji za pomocą gogli wirtualnej rzeczywistości można uchwycić efekt 3D dla elementów interaktywnych - hotspotów. 

 

Skontaktuj się z Rekomendowanym Fotografem Google

Kontakt

Panoramix3D - Spacery Wirtualne

www.panoramix3d.pl

tel. +48 503 521 360

e-mail: streetviewpol@gmail.com

e-mail: panoramix3d@wp.pl
e-mail: wirtualny360@gmail.com