Wirtualne spacery google street view

Wirtualne spacery Google Street View, to bardzo dobre, a nawet najlepsze narzędzie do prezentacji firmy w internecie. Spacer Google Street View wykonuje rekomendowany fotograf Google, zwany potocznie fotograf Google Maps lub fotograf google street view. Google Street View składa się z panoram sferycznych. Największą rozdzielczością panoram, którą Google dopuszcza w mapach Google jest 12000 x 6000 px, czyli 72 Mpx. Spacer wirtualny Google to obecnie najpopularniejsza forma spośród reszty tego typu podobnych prezentacji. Virtual tours firmowane przez google cieszą się dużą popularnością wsród społeczności.

Po pierwsze dlatego że utrzymanie spaceru jest darmowe. Google hostuje wszystkie wirtualne spacery, a firmy płacą jednorazową kwotę za wykonanie. To bardzo wygodne gdyż nie trzeba kupować drogiego hostingu w firmie zewnętrznej aby utrzymać spacer na mapach. Fotograf google street view zajmuje się wykonaniem zdjęcia 360 stopni i przesłaniem zdjęć na serwery google

Po drugie dlatego że spacer google można łatwo umieszczać na stronach www i udostępniać.

Po trzecie, wirtualne wycieczki street view można oglądać na goglach wirtualnej rzeczywistości - virtual reality.

Po czwarte, google street view jest kompatybilny z urządzeniami mobilnymi i połączony z nawigacją google.

Po piąte spacer google nie jest drogi. Spacer street view jako narzędzie marketingowe i forma reklamy jest stosunkowo tani. Wpisując w wyszukiwarkę spacer google street view cena dowiemy się że koszt wykonania jednej panoramy oscyluje od 50 PLN do 100 PLN brutto. Przy dużych spacerach cena jednej panoramy 360 stopni jeszcze spada. Do wykonania spaceru google najlepiej zatrudnić fachowca, czyli fotografa street view, który jest już dłużej w programie Google Street View Rekomendowani. Mamy gwarancję że zdjęcia będą przede wszystkim ładne, a cały spacer street view będzie właściwie zmontowany. Poprawki i problemy zajmują mnóstwo cennego czasu.

Skontaktuj się z Rekomendowanym Fotografem Google

Kontakt

Panoramix3D - Spacery Wirtualne

www.panoramix3d.pl

tel. +48 503 521 360

e-mail: streetviewpol@gmail.com

e-mail: panoramix3d@wp.pl
e-mail: wirtualny360@gmail.com