var sp_preloader = '0'; var sp_gotop = '0'; var sp_offanimation = 'slidetop';

Business view google

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Zdominuj swoich konkurentów dzięki rozszerzeniu Business view Google na swój biznes.  Spacery wirtualne Google Business View jest teraz przeznaczony dla firm. Program Street View dzieli się na Street View widoki ulic i Business View dla firm.

Aktualizacji na ulicach przeprowadzają samochody Google zdjęć, a wnętrza budynków firm obsługuje Fotograf Google.

Wirtualna prezentacja Google Business View 360 stopni prezentuje wnętrze Twojej firmy, ulepsza Twój wpis w Google Moja Firma, co z kolei pomaga Państwu uzyskać wyższą pozycję w wyszukiwarce. Dlaczego nie wpłynąć na potencjalnych klientów, aby podjęli decyzję o wyborze firmy, dodając Wirtualny spacer 360 stopni do swojego wizytówki na Mapach Google. Można także umieścić wirtualną wycieczkę Business view Google swojej firmy na swojej stronie internetowej i Facebooku.

Program Google Business View to niesamowita okazja, aby pomóc właścicielom firm, takim jak Państwa firma, lepiej zaprezentować swoje firmy. Wirtualny spacer 360 stopni wita potencjalnych klientów w Twojej firmie i może silnie wpływać na ich decyzje zakupowe. Może pokazać żywotność, wystrój, atmosferę, naturalne światło Twojej firmy, dzięki czemu jest bardziej pożądane, aby odwiedzali Cię fizycznie, nie tylko online.

Ale po co się tu zatrzymywać? Czy wiesz, że wideo stanowi obecnie 80% wszystkich treści oglądanych online. Dlaczego nie zamienić swojej Wirtualnej wycieczki 360 stopni w reklamę wideo, aby jeszcze bardziej zaangażować odbiorców? Reklama wideo 360 stopni nie tylko może zostać umieszczona na Twojej liście Google Moja Firma, ale możesz również umieścić ją na swojej stronie na Facebooku, stronie internetowej, Instagramie lub koncie YouTube. Udowodniono, że dzięki wirtualnym spacerom Google Street View użytkownicy pozostają dłużej w witrynie i na kontach w mediach społecznościowych, co oznacza większą szansę na przekonanie wyszukiwarki do płacącego klienta.