var sp_preloader = '0'; var sp_gotop = '0'; var sp_offanimation = 'slidetop';

Fotograf Google

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Fotograf Google to fotograf wykonujący panoramy sferyczne, wirtualne spacery Google dla firm. Fotograf Google jest polecany przez firmę Google aby tworzyć wirtualne spacery Google. Google Fotograf to specjalnie przeszkolony przez Google profesjonalista, posiadający wiedzę i doświadczenie w fotografii 360 stopni.

Fotograf Google potrafi odpowiednio zaplanować wykonanie spaceru Google, oszacować odpowiednią ilość zdjęć 360 stopni oraz odpowiednio rozmieścić wszystkie panoramy 360, aby w odpowiedni sposób pokryły całą powierzchnię fotografowanego budynku firmy. Fotograf Google nie jest pracownikiem firmy Google, posiada tylko nieco więcej uprawnień do moderacji wirtualnych spacerów, do wprowadzania zmian na wizytówkach Google na Mapach oraz do weryfikacji nowo powstałych wizytówek. Fotograf Google posiada certyfikat potwierdzający jego rekomendację uzyskana od firmy Google potwierdzający umiejętności, jest uczestnikiem programu "Google Street View Rekomendowani", którego nazwa angielska to "Google Street View Trusted". 

Wirtualne spacery Google Street View są dostępne dla firm od 2012 roku. Fotograf Google jest to fotograf, który uczestniczy w projekcie Google Street View Rekomendowani. Google Fotograf posiadający certyfikat musi spełniać rygorystyczne wymogi Google i wykazać się profesjonalnymi umiejętnościami fotograficznymi. Firma Google sprawdza swoich fotografów i ich profesjonalnego podejścia do wykonywania zdjęć 360 stopni. Rekomendowani Fotografowie Google nieustannie są sprawdzani przez zespół Google pod kontem jakości i prawidłowości wykonania zdjęć. Dzięki tak selektywnemu wyborze fotografów jest możliwe zapewnienie wysokiej jakości zdjęć 360 stopni. Nasz fotograf spełnia wszystkie wymogi do zadań podchodzi rzetelnie z należyta starannością. 

Zachęcam do skorzystania z usług naszego fotografa, który bezpłatnie zaopiekuje się również Państwa wizytówką na mapach Google. Zawsze będziecie Państwo mogli dokonać aktualizacji zdjęć 360 stopni wykonanych przez naszego fotografa. Dzięki współpracy z nasza firmą uzyskacie Państwo bezpłatna bezterminową pomoc techniczną i opiekę nad wizytówką na Mapach Google. Warto skorzystać z profesjonalizmu naszego Fotografa Google. Google Fotograf w naszej firmie spełnia wszystkie wymogi firmy Google. Nasz fotograf dysponuje odpowiednim sprzętem aby wykonywać wysokiej jakości zdjęcia 360 stopni na potrzeby wirtualnych spacerów Google Street View. Wybierając naszego fotografa masz pewność że zlecenie zostanie wykonane rzetelnie z należytą starannością. Nasz Fotograf Google jest w programie Google Street View od 2012 roku od samego początku jego powstania.  Fotograf Google wykonał ponad 3200 zdjęć 360 stopni, które osiągnęły już pułap ponad 12 mln odsłon na Mapach Google.

Zapraszamy do współpracy