var sp_preloader = '0'; var sp_gotop = '0'; var sp_offanimation = 'slidetop';

Wizytówka firmy na Mapach Google

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Wizytówka firmy zawiera najważniejsze informacje na temat firmy, czyli nazwę firmy, lokalizacje, adres strony www, telefon, godziny, zakres usług, opinie, godziny otwarcia. Od pewnego czasu można dodawać różne wpisy takie jak na portalach społecznościowych.

Posiadanie wizytówki jest bardzo istotne ponieważ wizytówka jest zintegrowana z nawigacją samochodową Google, która doprowadzi pod wskazany adres firmy. Wizytówka służy również do przechowywania zdjęć zwykłych oraz zdjęć 360 stopni. Na wizytówce firmy jest również odnośnik do wirtualnego spaceru. Aby dodać wirtualny spacer google Street View oraz informacje o swojej firmie do Map Google, wyszukiwarki i innych usług Google, trzeba utworzyć wizytówkę Google Moja Firma lub uzyskać dostęp do jednej, jeśli istnieje.


Wizytówka firmowa na Mapach Google

Założyć i korzystać z wizytówki Google w panelu Moja Firma, można za darmo. Aby zarządzać sposobem wyświetlania informacji o Twojej firmie w Google, w tym w wyszukiwarce i Mapach trzeba mieć konto w Google. Aby założyć wizytówkę firmy trzeba zacząć od pomocy technicznej lub wyszukać informacje w wyszukiwarce Google.

Oczywiście można zlecić założenie wizytówki agencji reklamowej lub innej firmie oferującej podobne usługi. Przestrzegam jednak aby nie dawać się wciągać w płacenie abonamentów za utrzymywanie wizytówki. Wykonanie wizytówki najlepiej zlecić fotografowi Google, który wykonując wirtualny spacer Google Street View w Państwa firmie jest zobligowany do założenia i zweryfikowania wizytówki na mapach Google na której umieści także wszystkie dodatkowe informacje.

Fotograf może również opiekować się Państwa wizytówką. Macie Państwo wtedy pewność że nie zostanie ona przejęta przez osoby nieuczciwe.