Panoramy sferyczne i filmy 360 stopni z masztu lub z drona

Jeszcze więcej ciekawych ujęć aby promować wizerunek Państwa firmywszystkieFirmy1

 

Rozdzielczość
zdjęć 360 stopni od 12K


Dysponujemy sprzętem, który pozwala nam na wykonywanie zdjęć 360 stopni nawet w bardzo wysokiej rozdzielczości do 20K wszystkieSerwery1

 

Rozdzielczość
filmów 360 stopni do 8K


Staramy się nadążać za obowiązującymi standardami jakości video. Nagrywamy w rozdzielczości 7600 x 3800 pxwszystkieHtmle1

 

Dostępne formaty
2D/360 oraz 3D/360


Posiadany sprzęt, oprogramowanie oraz wiedza umożliwia nam wykonywanie ujęć 360 stopni również w stereoskopii 3DwszystkieNiskieCeny1

 

Niska cena wykonania
i krótkie terminy


Oferujemy Państwu najwyższy poziomie usług, niskie ceny oraz krótkie terminy. Zachęcamy do składania zapytań

Ujęcia z masztu i z drona w technologii 360 stopni

Dołącz do wirtualnej wycieczki ujęcia z drona lub z 7-metrowego masztu 

 

monitor1

Aby wykonywać ujęcia z wysokości posiadamy:

 

 • kilka dronów do różnych zadań, które są w stanie unieść nasze kamery 360 stopni
 • wszystkie wymagane licencje do latania dronem
 • wszystkie dodatkowe zezwolenia na loty zdobywamy w ramach wykonywanych zleceń
 • 7-metrowy maszt oraz zdalnie sterowany pojazd 
 
 

 

Zamów dodatkowe ujęcia 360 stopni z masztu lub z drona, które urozmaicą nagrany materiał 

 

Zdjęcia lub filmy 360 stopni z wyższej perspektywy sprawia że wirtualny spacer lub film będzie jeszcze ciekawszy dla oglądających go osób.

Zdjęcia z wyższej perspektywy maja większy zasięg widzenia otoczenia wokół aparatu / kamery

wszystkieSerwery1
Pomysły na ujęcia o większym zasięgu wzroku z drona lub z masztu:
 
 • pokazanie ogromnych obszarów w zaledwie kilku ujęciach np.: parków natury
 • zaprezentowanie budynku i obszaru należącego do firmy oraz wszystkiego wokół
 • pokazywanie obszernych pomieszczeń takich jak hale produkcyjne
 
wszystkieSerwery1

W ramach oferty wykonujemy następujące ujęcia 360 stopni: 

 
 • filmy z drona w jakości 8K
 • filmy z 7-metrowego masztu
  w jakości 8K
 • zdjęcia z drona w jakości 12K
 • zdjęcia z masztu w jakości 12K i 20K
 • filmy z jadącego pojazdu w jakości 8K
 

Zapytaj o apkę VR na smartfona z wirtualnym spacerem lub filmem 360 stopni 

Zdjęcia lub filmy 360 stopni z drona cena

Zdjęcia 360 stopni z drona cena

Dokładne wyceny można uzyskać drogą mailową. Prosimy przesłać, wstępnie oszacowaną ilość potrzebnych panoram z drona. Zdjęcia 360 stopni z drona powinny być wykonywane w sprzyjających warunkach. Do zapytania cenowego prosimy dodać adres strony internetowej i adres realizacji. Zachęcamy do zapoznania się z opcjami dodatkowymi, które powiększą grupę odbiorców.

Filmy 360 stopni z drona cena

Prosimy przesłać, wstępnie oszacowaną ilość potrzebnych ujęć filmowych z drona, wraz z terminem wykonania zdjęć. Prosimy o wcześniejsze umawianie terminów ponieważ w wielu przypadkach loty trzeba zgłaszać i planować z wyprzedzeniem. Ujęcia z drona powinny być wykonywane w sprzyjających warunkach. Do zapytania cenowego prosimy dodać adres strony internetowej i adres realizacji. Zachęcamy do zapoznania się z opcjami dodatkowymi, które powiększą grupę odbiorców. 

Zdjęcia i filmy 360 stopni z masztu cena

Prosimy przesłać, wstępnie oszacowaną ilość potrzebnych panoram lub ujęć filmowych z masztu. Do zapytania cenowego prosimy dodać adres strony internetowej oraz adres realizacji. Zachęcamy do zapoznania się z opcjami dodatkowymi, które powiększą grupę odbiorców. 

Zdjęcia "Dron"

pakiet zawiera:


 • Ilość panoram dowolna
 • Publikacja na Mapach - Tak
 • Okno na stronę www - Tak
 • Kopia wszystkich zdjęć - Tak
 • Facebook 360 - Tak
 • Czas trwania sesji:1 godzina

ZAPYTAJ O CENĘ

Filmy "Dron"

pakiet zawiera:


 • Ilość filmów dowolna
 • Publikacja na YouTube - Tak
 • Okno na stronę www - Tak
 • Kopia wszystkich zdjęć - Tak
 • Facebook 360 - Tak
 • Czas trwania sesji:1 godzina

ZAPYTAJ O CENĘ

Zdjęcia "Maszt"

pakiet zawiera:


 • Ilość panoram dowolna
 • Publikacja na Mapach - Tak
 • Okno na stronę www - Tak
 • Kopia zapasowa - Tak
 • Facebook 360 - Tak
 • Czas trwania sesji:1 godzina

ZAPYTAJ O CENĘ

Filmy "Maszt"

pakiet zawiera:


 • Ilość filmów dowolna
 • Publikacja na YouTube - Tak
 • Okno na stronę www - Tak
 • Kopia zapasowa - Tak
 • Facebook 360 - Tak
 • Czas trwania sesji:1 godzina

ZAPYTAJ O CENĘ

 

Zdjęcia 360 stopni i filmy 360 stopni wykonywane z masztu jest dobrym sposobem na trochę wyższą perspektywę. Zdjęcia 360 stopni oraz filmy 360 stopni wykonane z masztu również zyskują na popularności, gdyż pokazują obiekty z innej perspektywy. Dzięki zdjęciom 360 stopni z masztu możemy zaoferować klientom widoki o większym zasięgu niż z ziemi. Zdjęcia 360 stopni oraz filmy 360 stopni z masztu to dobry sposób na urozmaicenie wirtualnego spaceru zdjęciami z wyższej perspektywy niż z ziemi. Zdjęcia 360 stopni lub filmy 360 stopni wykonane na wysokości 7 metrów nad ziemią uchwycą również ciekawe ujęcia. Zdjęcia i filmy wykonane z masztu będą na pewno miały większy zasięg niż zdjęcia z ziemi, ale nie tak wielki jak zdjęcia z drona.

Panoramy 360 stopni oraz filmy 360 stopni z masztu to również ciekawa perspektywa na pokazywanie różnych ciekawych miejsc, firm instytucji publicznych. Ciekawie wyglądają prezentacje budynków i wysokich hal przemysłowych, których zwykłe zdjęcie 360 stopni z ziemi się nie ogarnie. Jedną z zalet z zastosowania masztu to na pewno niższy koszt w porównaniu do zdjęć z drona, a efekt podobny. Przy wykonywaniu zdjęć 360 stopni i filmów 360 stopni z masztu nie jesteśmy ograniczeni czasem i pogodą jak w przypadku drona. Bo wiadomo, że loty dronem wymagają dogodnych warunków pogodowych oraz zgód na loty we wielu miejscach. Zastosowanie masztu niczym nas nie ogranicza. Zamów Zdjęcia 360 stopni do wirtualnego spaceru Google Street View.

Oferujemy Państwu wykonywanie zdjęć 360 stopni oraz filmów 360 stopni, także we wszystkich dostępnych formatach 2D/3D/HDR z wykorzystaniem:

1. Drona

2. Masztu o wysokości 7,5 metra

Zapraszamy do współpracy. Na wszystkie zapytania odpowiadamy w ciągu 1h. Zachęcamy do przesyłania zapytań droga mailową

Zdjęcia 360 stopni  oraz filmy 360 stopni z lotu ptaka stają się bardzo popularne, gdyż pokazują świat z innej perspektywy. Rozwój technologii 360 stopni w ostatnich latach oraz rozwój branży bezzałogowych statków powietrznych pozwala na to, aby zdjęcia i filmy 360 stopni z drona były coraz bardziej doskonalsze. Zdjęcia 360 stopni i filmy sferyczne wykonujemy sprawdzonym dużym dronem DJI, który jest w stanie unieść aparat lub kamerę 360 stopni, które wykonają zdjęcia 360 stopni oraz filmy 360 stopni w bardzo dużej rozdzielczości. Proponujemy Państwu panoramy sferyczne i filmy sferyczne z drona. Panoramy sferyczne z drona można wykorzystać do zobrazowania rozległego widoku, pokazania miasta w sposób symetryczny lub zobrazowania wysokiego budynku. Dzięki zdjęciom 360 stopni z perspektywy lotu ptaka możemy zaoferować Klientom piękne widoki dużych obszarów miejskich, widok firm z lotu ptaka. Panoramy 360 stopni obejmują cały otaczający widok wokół aparatu – 360 stopni w poziomie i 180 w pionie. Przeglądając panoramy 360 stopni w w aplikacji interaktywnej VR w przeglądarce internetowej na komputerze mamy wrażenie realistycznego przebywania w miejscu wykonania fotografii z możliwością swobodnego rozglądania się wokół.

Zdjęcia 360 stopni z drona urealniają wizerunek firm ze wszystkich branż, instytucji publicznych, obiektów przemysłowych lub komercyjnych, pokazują piękno natury. Panoramy sferyczne 360 stopni ukazują walory naturalne wokół interesującego nas obiektu lub pokazują realny rozkład pomieszczeń obiektu. Dlatego że panoramy sferyczne oddają realny obraz obiektu sa wykorzystywane przez agencje nieruchomości, miasta, gminy, przedsiębiorstwa lub osoby prywatne chcący sprzedać działkę, mieszkanie, lokal użytkowy itp. Na zdjęciach 360 stopni z lotu ptaka można pokazać  infrastrukturę znajdującą się wokół obiektu lub unikalne położenie geograficzne. Fotografie 360 stopni z powietrza są chętnie wykorzystywane do promowania ofert biur pośrednictwa obrotu nieruchomościami lub developerów. Fotografia 360 stopni za pomocą dronów są zachwycające, tak samo jak spacer wirtualny wykonany z panoram.

Panorama 360 stopni oraz film 360 stopni wykonana przy użyciu drona pozwala na poznanie terenu. To dobry sposób na wykonanie zdjęć 360 w miejscach niebezpiecznych, gdzie wchodzenie na piechotę byłoby zbyt dużym ryzykiem, tam doskonale sprawdzają się bez-załogowce. Okazuje się także, że panorama 360 i film 360 z drona to także świetny towar handlowy. Zdjęcia 360 stopni oraz filmy 360 stopni z lotu ptaka są niepowtarzalne i zupełnie inaczej wychwytują piękno natury czy emocje wydarzeń. Dzięki fotografii 360 stopni można wybrać się na spacer w miejscach, które w rzeczywistości są dla przeciętnego Kowalskiego zupełnie niedostępne.

Oferujemy Państwu wykonywanie zdjęć 360 stopni oraz filmów 360 stopni, także we wszystkich dostępnych formatach 2D/3D/HDR z zastosowaniem:

1. Drona

2. Masztu o wysokości 7,5 metra

Zapraszamy do współpracy. Na wszystkie zapytania odpowiadamy w ciągu 1h. Zachęcamy do przesyłania zapytań drogą mailową

 

Zamów inne usługi i wykorzystaj ujęcia z masztu lub z drona

Obniżymy koszty podobnych usług i wykorzystamy wszystkie wykonane ujęcia 360 stopniwszystkieFirmy1

 

Video panorama,
czyli wersja filmowa spaceru


Wirtualny spacer Google w formie filmu 360 stopni. Do filmu dodamy podkład muzyczny oraz plansze obrotowe zobacz przykładwszystkieSerwery1

 

Publikacja
na Google Street View


Opublikujemy zdjęcia 360 stopni na Mapach Google aby Państwa firmę zobaczyło jeszcze więcej osóbwszystkieHtmle1

 

Spacery wirtualne
w prawdziwej stereoskopii 3D


Wykonamy spacer wirtualny w prawdziwej stereoskopii 3D, gdzie całe najbliższe otoczenie będzie na wyciągniecie rękiwszystkieNiskieCeny1

 

Spacer wirtualny
osadzony w Aplikacji VR


Wykonaną aplikację VR zawierającą spacer wirtualny opublikujemy w największym na świecie sklepie z aplikacjami Google Play

 

Więcej o usługach ...