Wirtualne spacery Google Street View

Drukuj
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Wirtualne spacery Google Street View, to bardzo dobre, a nawet najlepsze narzędzie do prezentacji firmy w internecie. Spacer Google Street View wykonuje rekomendowany fotograf Google, zwany potocznie fotograf Google Maps lub fotograf google street view.

 

Google Street View składa się z panoram sferycznych. Największą rozdzielczością panoram, którą Google dopuszcza w mapach Google jest 12000 x 6000 px, czyli 72 Mpx. Spacery wirtualne Google to obecnie najpopularniejsza forma spaceru spośród reszty tego typu podobnych prezentacji. Wirtualne spacery firmowane przez Google cieszą się dużą popularnością wśród społeczności.

Po pierwsze dlatego że utrzymanie spaceru jest darmowe. Google hostuje wszystkie wirtualne spacery, a firmy płacą jednorazową kwotę za wykonanie. To bardzo wygodne gdyż nie trzeba kupować drogiego hostingu w firmie zewnętrznej aby utrzymać spacer na mapach. Fotograf google street view zajmuje się wykonaniem zdjęcia 360 stopni i przesłaniem zdjęć na serwery google

Po drugie dlatego że spacer google można łatwo umieszczać na stronach www i udostępniać.

Po trzecie, wirtualne wycieczki street view można oglądać w goglach wirtualnej rzeczywistości - virtual reality.

Po czwarte, google street view jest kompatybilny z urządzeniami mobilnymi i połączony z nawigacją google.

Po piąte spacer google nie jest drogi. Spacer street view jako narzędzie marketingowe i forma reklamy jest stosunkowo tani.