Wirtualne wycieczki Google

Drukuj
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Wirtualne wycieczki Google zyskują coraz większą popularność w Polsce i na świecie. Dla przypomnienia wirtualne wycieczki google street view to spacery wirtualne street view, które wykonuje tylko i wyłącznie rekomendowany fotograf google street view.

Usługę Google Street View wykorzystuje się do prezentowania wnętrz firm. Na sesję zdjęciową najlepiej umówić się przynajmniej kilka dni wcześniej. Pokaż wnętrze swojej firmy za pomocą wirtualnej wycieczki. Klienci przed wizytą lub w trakcie wybierania oferty firmy będą mogli zobaczyć co masz dla nich do zaoferowania dzięki profesjonalnym zdjęciom 360°.

W wielu branżach takich jak m. in. restauracje, hotele, kawiarnie ważne jest, aby pokazać klientom wystrój swojego wnętrza oraz możliwe atrakcje. Wirtualne wycieczki Google Street View dają możliwość odwiedzenia danego miejsca wprost z ekranu swojego komputera lub smartfona. Klienci chętniej wybierają miejsce, które mogą zobaczyć w pełnej okazałości w kilka chwil. połącz swój biznes z Google Street View. Zaprezentuj firmę i pokaż wszystkim ze warto odwiedzić twoją firmę w realu.

Zalety wirtualnych wycieczek Google Street View

1. Lepsza widoczność wizytówki w mapach to więcej klientów zainteresowanych Państwa firmą.

2. Brak opłat cyklicznych. Darmowe utrzymywanie wycieczek wirtualnych Google Street View na zawsze.

3. Lepsze pozycjonowanie. Więcej kliknięć przekładających się na sprzedaż.

Zapraszamy do współpracy oraz do umówienia się na sesję zdjęciową.