var sp_preloader = '0'; var sp_gotop = '0'; var sp_offanimation = 'slidetop';

Wirtualne spacery Google, Street View, spacer street view

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Zaprezentuj Swoją firmę od środka za pomocą wirtualnego spaceru w formacie 360 stopni. Projekt Street View Google to doskonałe uniwersalne rozwiązanie dla restauracji, siłowni, salonu, sklepu i innych branż.

 

Pokaż wnętrza, które zwrócą uwagę klientów. Dzięki wirtualnym spacerom Street View Google klienci będą mogli poznać Twoją firmę, przyjrzeć się jej bliżej poznając wnętrze, zupełnie tak, jakby byli w środku. Wirtualny spacer Google Street View Twojej firmy będzie widoczny w ulepszonych wynikach wyszukiwania Google, Mapach Google, na stronie Google+. Wirtualną wycieczkę można również udostępnić na stronach społecznościowych i na własnych stronach firmowych.

W Polsce jest już dostępny spacer wirtualny po ulicach miast, zwany Google Street View. Firma Google w swoich planach poszła jeszcze dalej. Powstał projekt Business View, który umożliwia pokazanie również wnętrz firm w formie wirtualnego spaceru. Aby zostały dochowane najwyższe standardy wykonania wirtualnych spacerów, zdjęcia wykonują przeszkoleni fotografowie.