var sp_preloader = '0'; var sp_gotop = '0'; var sp_offanimation = 'slidetop';

Wirtualne spacery Matterport

Wirtualny spacer 3D Matterport to coś więcej niż zwykły wirtualny spacer. To połączenie w pełni realistycznego modelu 3D z niezwykłą funkcjonalnością aplikacji interaktywnej. Intuicyjna nawigacja zapewnia możliwość poruszania się po pomieszczeniach budynku w realny sposób, co pozwala rozbudzić unikalne emocje. Spacer Wirtualny 3D Matterport możemy przeglądać siedząc wygodnie w fotelu bez wychodzenia z domu.

Wirtualne spacery 3D najlepiej wykonać dla nieruchomości i dla mniejszych pomieszczeń, ponieważ ilość panoram potrzebnych do wykonania takiego spaceru jest zdecydowanie większa. Wirtualne spacery 3D Matterport doskonale sprawdzają się w prezentacjach nieruchomości. Panoramy w spacerze 3D wykonujemy w rozdzielczości 8K.

Innowacyjna technologia 3D umożliwia odwiedzanie mieszkań i domów, restauracji, obiektów sportowych oraz innych trudno dostępnych przestrzeni użytkowych. Aplikacja interaktywna VR obsługująca wirtualny spacer 3D Matterport jest kompatybilna z każdą przeglądarką na komputerze tablecie lub smartfonie.

Zachęcamy Państwa do współpracy. Mamy wieloletnie doświadczenie w fotografii 360, filmowaniu oraz programowaniu aplikacji interaktywnych. Wybierając współpracę z naszą firmą otrzymujesz bezterminową opiekę techniczną fachowe doradztwo w naszej dziedzinie. Jesteśmy firmą, która stale się rozwija i podąża na bieżąco za wszystkimi nowinkami technicznymi z zakresu technologii 360 stopni. Zawsze dopasowujemy się do wymagań klienta. Wszystkie zadania realizujemy rzetelnie z największą starannością.

Zapraszamy Państwa do składania zapytań