Wirtualny spacer dollhouse

Wirtualny spacer dollhouse to nowe spojrzenie na wirtualną prezentację. Możliwość spojrzenia na wnętrza budynku daje niesamowite wrażenie. Obracanie całą bryłą budynku dostarczy odwiedzającym dodatkowych informacji. Plany pięter są przydatne przy zakupie nieruchomości lub rozpoczęciu projektu remontowego. Ale plany pięter nie zawsze są łatwo dostępne - a kiedy już są, mogą być trudne do odczytania. Nasza technologia oglądania budynku w widoku "dollhouse" zapewnia bezprecedensowe spojrzenie na strukturę i układ przestrzeni, pomagając w łatwej identyfikacji „martwych stref” i elementów architektonicznych. Budynek i pomieszczenia w widoku "dollhouse" można oglądać pod każdym kątem, a nawet piętro po piętrze. Wirtualny spacer dollhouse dodaje również realne animowane przejścia pomiędzy pomieszczeniami.

Wirtualny spacer dolhouse pozostaje dalej aplikacją interaktywną. Aplikacja wirtualny spacer dollhouse składająca się ze zdjęć 360 stopni może zawierać również opisy, galerie, linki i odnośniki do stron oraz inne dedykowane moduły. Nowa technologia jest tak dobra, jak dostępna. Wirtualne spacery 3d dollhouse są idealne na małe lokalizacje, takie jak domy pokazowe, małe sklepy i miejsca na imprezy. Wirtualny spacer jest ciekawym rozwiązaniem dla firm i budynków wielkogabarytowych. Wirtualne spacery dollhouse mogą być hostowane i udostępniane na firmowych stronach www. Zdjęcia 360 stopni, z których składa się wirtualny spacer, można dodatkowo wykorzystać na Facebook'u, w usługach google jako spacer google street view i w filmach 360 stopni jako videopanoramy. Aplikacja interaktywna może być udostępniana również na portalach społecznościowych i ogłoszeniowych. Widok dollhouse poza rewelacyjnym efektem wizualnym dodaje też możliwość przejścia w dowolne pomieszczenie w budynku.

Spacery wirtualne dollhouse można oglądać również na urządzeniach mobilnych. Spacer wirtualny można również osadzić w aplikacji VR, którą będzie można pobrać w sklepie Google Play. Spacer wirtualny dollhouse może być również wykonany w wersji offline, która może być uruchamiana z płyty DVD lub innego nośnika. Spacery wirtualne można oglądać również w trybie VR za pomocą gogli VR.