Wirtualny spacer - dedykowany na stronę www

Wirtualny spacer dedykowany to interaktywna prezentacja 360 stopni, którą można opublikować na własnej stronie internetowej. Dlaczego interaktywna? Dlatego że zawiera w sobie elementy interaktywne takie jak opisy, hotspoty, galerie zdjęć lub inne bardziej rozbudowane moduły spełniające różne funkcje. Wirtualny spacer składa się ze zdjęć 360 stopni, pomiędzy którymi można się przemieszczać.
 
Wygląd i funkcjonalność panelu można zbudować dowolnie w zależności od potrzeb zamawiającego. Na panelu można umieścić logo firmy oraz inne przyciski wywołujące różne interakcje. Wirtualny spacer, którego inna nazwa to wirtualna wycieczka można oglądać na przeglądarce komputera, tabletu oraz smartfona. Wirtualne wycieczki można przeglądać również w goglach wirtualnej rzeczywistości.
 
Największą zaletą dedykowanych wirtualnych spacerów jest dostosowanie wyglądu do własnych potrzeb. Wirtualny spacer dedykowany to świetne narzędzie marketingowe, które pokaże każde miejsce w realny sposób. Wygląd danej placówki nie będzie już niewiadomą dla osoby chcącej odwiedzić do miejsce.
 
Przeglądając wirtualny spacer z perspektywy pierwszej osoby, pomieszczenia firmy wydają się ciekawsze ponieważ mamy odczucie jakbyśmy byli w tamtym miejscu w firmie. Dlatego też wirtualna rzeczywistość jest znacznie ciekawsza od zwykłych zdjęć, które nie oddają tego wszystkiego co zdjęcia 360 stopni. Wirtualny spacer z pewnością zaciekawi odwiedzających Państwa stronę www.