var sp_preloader = '0'; var sp_gotop = '0'; var sp_offanimation = 'slidetop';

Wirtualne spacery LivePano

Wirtualne spacery LivePano

Wirtualne spacery LivePano są czymś więcej niż zwykłe wirtualne spacery. Ożywienie zdjęcia 360 stopni daje szerokie możliwości zastosowań takiego rozwiązania. Zastosowanie krótkiego filmiku na tle zdjęcia 360 stopni jest szansą na przekazanie dodatkowych treści, opisów dotyczących danego miejsca. Filmik znajdujący się na tym zdjęciu może być uruchamiany automatycznie wraz z załadowaniem panoramy sferycznej lub poprzez kliknięcie w interaktywny element. 

Żywe panoramy "live pano" to nowe rozwiązanie na rynku. Na chwilę obecną dysponujemy sprzętem, który pozwala na wykonanie live pano w jakości 8K. Rozdzielczość 8K to przede wszystkim ostrzejszy i ładniejszy obraz. Dlatego zachęcamy do współpracy wszystkich. którzy do tej pory nie byli przekonani do technologii 360 stopni. Jesteśmy otwarci na propozycje scenariuszy żywych panoram livepano.

Wirtualny spacer z żywych panoram

Wirtualny spacer z żywych panoram 360 stopni to połączenie zdjęcia 360 stopni oraz filmu umieszczonego w dowolnym obszarze zdjęcia. W świecie funkcjonuje nazwa "live pano" dla tego rodzaju wirtualnego spaceru, co w wolnym tłumaczeniu oznacza "żywa panorama". Aby żywe panoramy były wykonane profesjonalnie, połączenie zdjęcia i filmu musi być precyzyjne, żeby nie można było dostrzec granicy pomiędzy filmem, a zdjęciem. Aby było to możliwe zdjęcie i film powinny być w podobnej kolorystyce.