Wszystkim naszym klientom zapewniamy bezpłatną pomoc techniczną w zakresie świadczonych usług. Możecie Państwo liczyć na naszą bezpłatną bezterminową pomoc i opiekę nad wizytówkami firmowymi na mapach Google, do których otrzymamy dostęp. Jako certyfikowana rekomendowana agencja Google mamy uprawnienia do zakładania i weryfikacji wizytówek nad którymi mamy kontrolę. Dlatego że, jesteśmy firmą rzetelną i odpowiedzialną za poprawne działanie naszych aplikacji i filmów, zapewniamy bezterminową gwarancję i pomoc techniczną od momentu podjęcia współpracy. Jeśli uważacie Państwo, że to uczciwe zasady, zachęcamy do współpracy z naszą firmą. 

Spacer wirtualny Google Street View możemy udostępniać na stronie internetowej firmy. Można to wykonać według poniższej instrukcji:
 

1. Wchodzimy do widoku 360 stopni Mapach Google.

udostepnij1

 

2. Ustawiamy zdjęcie i widok który będzie zaczynał prezentację.

udostepnij2

 

3. Klikamy na "trzy-kropek" odnośnik w lewym górnym rogu okna obok nazwy firmy

udostepnij3

 

4. Następnie z małego menu wybieramy "Udostępnij lub umieść zdjęcie "

udostepnij4

 

5. Pojawi się następujące okno, w którym wybierzemy sposób udostępniania spaceru. 

  • "Wysyłanie linku" - jest to tylko odnośnik do spaceru wirtualnego Google Street View. Osoba która kliknie w link przeniesie się do Map Google, gdzie będzie mogła obejrzeć wirtualny spacer Google Street View. Link można wkleić jako odnośnik na stronie internetowej lub do Facebooka.
  • "Umieszczanie mapy" - jest to wygenerowanie okna spaceru wirtualnego Google Street View, które będzie można wkleić na firmową stronę internetową. Osoba, która odwiedzi firmową stronę internetową zobaczy okno spaceru wirtualnego Google Street View. W oknie można obracać obrazem, klikać i strzałki i przyciski w celu zmiany widoku.

udostepnij5

 

6. Po wybraniu odpowiedniej zakładki skopiować wygenerowany kod i wkleić na stronę internetową lub Facebooka.

udostepnij7

 

W razie problemów odsyłamy do pomocy technicznej firmy Google