var sp_preloader = '0'; var sp_gotop = '0'; var sp_offanimation = 'slidetop';

Stereoskopowy wirtualny spacer 3D

Wirtualne spacery z ulepszonym widokiem stereoskopowym 3D to ulepszona wersja spaceru, gdzie zachodzi dwuoczna percepcja głębi i odległości. W wirtualnym spacerze wykonanym stereoskopowo zachodzi autentyczne widzenie binokularne, czyli wg. definicji, rodzaj postrzegania wzrokowego umożliwiający ocenianie odległości. Widok stereoskopowy to jeszcze bardziej realny widok otoczenia na zdjęciach 360 stopni wchodzących w skład wirtualnych spacerów.

Każdy z nas z widokiem stereoskopowym miał styczność prawdopodobnie w kinie podczas seansu filmowego wyświetlanego w formacie 3D. Aby efekt zachodził trzeba było nałożyć okulary 3D. Przyszedł czas, że oglądanie wirtualnych spacerów w trybie stereoskopowym stało się również możliwe na własnym smartfonie. Dzięki wykorzystaniu gogli VR możemy oglądać stereoskopowe zdjęcia 360 stopni. Ale żeby uzyskać efekt głębi 3D, stereoskopowe zdjęcia 360 stopni powinny być wykonane w odpowiedni sposób. 

Panoramy sferyczne stereoskopowe powinny być dostosowane do każdego oka. Widok widziany przez lewe i prawe oko jest z pozoru taki sam, a jednak różni się od siebie. Dysponujemy odpowiednim sprzętem do uzyskania efektu stereoskopowego 3D oraz wykonywania stereoskopowych zdjęć 360 stopni. Zapraszamy do współpracy. Wykonamy panoramy sferyczne z efektem stereoskopii w technologi HDR.