var sp_preloader = '0'; var sp_gotop = '0'; var sp_offanimation = 'slidetop';

Rekomendowany fotograf Google

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Rekomendowany fotograf Google to fotograf wykonujący zdjęcia 360 stopni, wirtualne spacery Google Street View dla firm. Rekomendowany fotograf Google jest polecany przez firmę Google aby tworzyć wirtualne wycieczki Google.

Rekomendowany fotograf Google to specjalnie przeszkolony przez Google profesjonalista, posiadający wiedzę i doświadczenie w fotografii 360 stopni. Rekomendowany fotograf Google potrafi odpowiednio zaplanować wykonanie spaceru, oszacować odpowiednią ilość panoram sferycznych oraz odpowiednio rozmieścić wszystkie punkty, aby w odpowiedni sposób pokryły całą powierzchnię budynku. Rekomendowany fotograf Google nie jest pracownikiem firmy Google, posiada tylko nieco więcej uprawnień do moderacji wirtualnych spacerów, do wprowadzania zmian na wizytówkach Google na Mapach oraz do weryfikacji nowo powstałych wizytówek. Rekomendowany fotograf Google posiada certyfikat potwierdzający jego rekomendację uzyskana od firmy Google potwierdzający umiejętności, jest uczestnikiem programu "Google Street View Rekomendowani", którego nazwa angielska to "Google Street View Trusted". 

Warto skorzystać z profesjonalizmu naszego fotografa Google Street View. Rekomendowany fotograf Google w naszej firmie spełnia wszystkie wymogi firmy Google. Nasz fotograf dysponuje odpowiednim sprzętem aby wykonywać wysokiej jakości zdjęcia 360 stopni na potrzeby wirtualnych spacerów Google Street View. Wybierając naszego fotografa masz pewność że zlecenie zostanie wykonane rzetelnie z należytą starannością. Nasz Rekomendowany fotograf Google jest w programie Google Street View od 2012 roku od samego początku jego powstania.  Na dzień dzisiejszy w projekcie nasz fotograf wykonał 3200 zdjęć 360 stopni, które osiągnęły już ponad 12 mln odsłon na Mapach Google.

Zachęcam do skorzystania z usług naszego fotografa, który bezpłatnie zaopiekuje się również Państwa wizytówką na mapach Google. Zawsze będziecie Państwo mogli dokonać aktualizacji zdjęć 360 stopni wykonanych przez naszego fotografa. Jeśli jakiś Fotograf Google dzisiaj wykonuje zdjęcia, a jutro już zamyka działalność, to prawdopodobnie jego klienci będą mieli problem z aktualizacją starych zdjęć. Dzięki współpracy z nasza firmą uzyskacie Państwo bezpłatna bezterminową pomoc techniczną i opiekę nad wizytówką na Mapach Google.  
 
Zapraszamy do współpracy