var sp_preloader = '0'; var sp_gotop = '0'; var sp_offanimation = 'slidetop';

Fotograf Street View

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Firma Panoramix3D Wirtualne Spacery posiada certyfikat fotografa Google. Jesteśmy partnerem Google, jesteśmy także uczestnikiem wszystkich programów związanych z wykonywaniem wirtualnych spacerów Google takich jak Street View Rekomendowani, Street View Trusted oraz lokalny przewodnik.

Firma Panoramix3D jest jedną z pierwszych firm, które przystąpiły do programu Google Street View w Polsce w 2012 roku. Fotograf Street View firmy Panoramix3D wykonał w ramach projektu ponad setkę wirtualnych spacerów pod szyldem firmy Google. Ponadto Fotograf  Google wykonuje tradycyjne wirtualne spacery nie publikowane na Mapach Google, a obsługiwane przez dedykowane aplikacje VR. Na wszystkie zlecenia, które wykonaliśmy w technologii 360 stopni na ziemi i w powietrzu składają się: wirtualne wycieczki, spacery street view, aplikacje vr i filmy 360 stopni. Wszechstronność fotografa wpływa korzystnie na wykonanie wirtualnego spaceru Google Street View. Na potrzeby projektu Google Street View Trusted wykonaliśmy ponad 3200 zdjęć 360 stopni (panoramy sferyczne), które zaliczyły już pułap ponad 12,5 mln odsłon. Nasze realizacje dostępne są na naszych stronach www, facebooku i na kanale YouTube, do obejrzenia których oczywiście serdecznie zapraszamy.

Nasza fotografia sferyczna jest dopracowana w najmniejszych szczegółach. Zdjęcia nie mają żadnych wad, które każdy użytkownik może dostrzec. Każde wykonane przez nas zdjęcie 360 stopni ma dopracowany nadir, czyli dół zdjęcia, na którym z reguły można dostrzec nogi statywu na zdjęciach niedoświadczonych fotografów. Nasze zdjęcia 360 są wolne od tego typu opisanych wad. Nasze panoramy 360 stopni są ostre dlatego że używany wysokiej jakości sprzętu z górnej półki. Przed każdą sesją zdjęciową Google otrzymasz od naszej firmy umowę na wykonanie zdjęć 360 stopni na potrzeby Google Street View, która zagwarantuje twoje prawa własności do wszystkich panoram sferycznych, które wykona Rekomendowany Fotograf Google Street View.